ULUSLARARASI KOMPLE VE PARSİYEL TAŞIMACILIK

Uluslararası standartlara uygun, çevre dostu ve uydu takip sistemiyle izlenebilen modern filomuz ile başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine ithalat ve ihracatta, komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Yaygın acente ağı, deneyimli kadromuz ve kalite standartlarına uygun öz mal araç filomuz ile tüm Avrupa, Balkan Ülkeleri ve Dünya’da birçok noktaya ithalat ve ihracat yüklemelerinde komple ve parsiyel hizmet sağlıyoruz. Tüm bu taşıma çözümlerinde, müşterilerimize güvenilir bir iş birliği, avantajlı taşıma fiyatları ve tam zamanında teslimat ilkesiyle hizmet veriyoruz.

Günün 24 saati uydu takip sistemiyle izlenen çevre dostu araçlarımız ile müşterilerimize günlük pozisyon bilgilerini düzenli olarak paylaşabiliyoruz.

Komple ihracat ve ithalat yükleme ve depolama organizasyonu yaptığımız kara yolu taşımacılığında, iş ortaklarımız için düzenli grupaj ihracat ve ithalat yükleme hizmetleri de sunuyoruz.

SCLOG Lojistik bünyesindeki tüm araçlarımız ADR ekipmanlı olmasının yan sıra rulo taşıyıcı dorselerimiz, salkasa araçlarımız, minivan ve frigo araçlarımızla kara yolu lojistiğinde alternatifli taşıma modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

Uluslararası komple ve parsiyel taşıma hizmetimizle ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz!