ULUSLARARASI KOMPLE VE PARSİYEL TAŞIMACILIK

Uluslararası standartlara uygun, çevre dostu ve uydu takip sistemiyle izlenebilen modern filomuz ile başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine ithalat ve ihracatta, komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

DETAYLI BİLGİ
FUAR VE PROJE TAŞIMACILIĞI

Güçlü altyapımız ve tecrübeli kadromuz ile fuar ve proje taşımalarında danışmanlık ve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Kısa transit sürelerimiz ile zamanında ve olası problemlere karşın çözüm odaklı yaklaşımımızla yüklerinizi doğru zamanda ve doğru organizasyon ile fuar ve etkinlik alanlarına teslim ediyoruz.

DETAYLI BİLGİ
GABARİ DIŞI TAŞIMACILIK

Gabari dışı taşıma modelimizde; standart taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan özel ya da ağır yüklerinizin, özel araçlarla ve ekipmanlarla taşınması için gerekli tüm süreçleri sizin için yönetiyor ve yüklerinizin yerlerine ulaşmasını sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ
TRANSİT VE 3. ÜLKE TAŞIMACILIĞI

SCSLOG Lojistik olarak başta İtalya olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesine İran, Irak, Azerbaycan ve Gürcistan’a komple ve parsiyel taşıma hizmeti sunuyoruz.

DETAYLI BİLGİ
DEPO VE GÜMLÜKLEME HİZMETLERİ

Güvenilir ve global acente ağımız sayesinde Avrupa ve Türkiye’de yüklerinizin depolamasını, elleçlemesini, gümrüklemesini ve ara taşımasını sağlayarak birlikte çalıştığımız firmalara katma değerli hizmetler sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ
SCSLOG EKSPRES

SCSLOG Lojistik olarak siz değerli müşterilerimize ekspres hizmet modelimizle, kendi araç filomuza dahil olan tenteli ve kapalı kasa minivan araçlarımızla normal yük taşımalarınızın yanı sıra kısa süreli nakliye çözümleri için 24-48-72 saat garantili kapıdan kapıya teslimat hizmeti gerçekleştiriyoruz.

DETAYLI BİLGİ

Teklif Alın!