FUAR VE PROJE TAŞIMACILIĞI

Güçlü altyapımız ve tecrübeli kadromuz ile fuar ve proje taşımalarında danışmanlık ve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Kısa transit sürelerimiz ile zamanında ve olası problemlere karşın çözüm odaklı yaklaşımımızla yüklerinizi doğru zamanda ve doğru organizasyon ile fuar ve etkinlik alanlarına teslim ediyoruz.

Fuar ve etkinlik lojistiğinin en önemli konusu olan zaman planlaması hakkında deneyimli olan kadromuz, bu kategoride yaptığımız tüm taşımalar için mükemmel bir zaman planlaması ve organizasyon kabiliyeti ile tüm fuarlarınızı sorunsuz şekilde geçirmenizi sağlıyor.

Fuar, kongre ve etkinlik projelerinize öncelikle; gümrük işlemleri prosedürleri için gereklilikler, bütçe ve ihtiyaçlarınız ile doğru orantılı olacak bir taşıma modeli belirliyor ve varsa yerinde elleçleme işlemleri hakkında bilgi alarak planlamamıza başlıyoruz.

Türkiye’nin tüm önemli noktalarındaki gümrük süreçleri yönetimi ve fuar/sergi/etkinlik lojistiğinde uzmanlaşmış küresel bir acente ağı ile tüm gönderilerinizi dünyanın dört bir yanına sorunsuz bir şekilde taşıyabiliyoruz.

Fuarınızın başlamasına çok yakın sürede oluşabilecek ihtiyaçlarınız içinse ekspres araçlarımız ile 24/48 saatte teslimat yapabilecek taşıma modellerimiz ile işinizi çözüme ulaştırıyoruz.

Fuar, sergi, kongre ve etkinlik taşımacılığı hizmetimiz hakkında bilgi almak için formu doldurabilirsiniz!