DEPO VE GÜMLÜKLEME HİZMETLERİ

Güvenilir ve global acente ağımız sayesinde Avrupa ve Türkiye’de yüklerinizin depolamasını, elleçlemesini, gümrüklemesini ve ara taşımasını sağlayarak birlikte çalıştığımız firmalara katma değerli hizmetler sağlıyoruz.

Depolama ve gümrükleme çözümlerinde planlamamızı, operasyonel süreçlerin verimliliğini arttırmak üzerine yapıyor, sizlere Türkiye’deki önemli liman ve gümrük bölgelerinde depolama ve gümrükleme hizmeti sunuyoruz.

Uluslararası ticaret süreçlerinde diğer ülkelerden yerli pazara girişleri yapılacak ürünlerin resmi tüm gümrükleme prosedürlerinin yerine getirilmesinin yanı sıra, ithalat ve ihracat süreçlerinde ülkemize girişi yapılan mal ve hizmetlerin yasal süreçler gereği denetim ve vergilendirme işlemlerinin takibi gibi detaylı işlemlerin de çözümünde SCSLOG Lojistik olarak sizi yalnız bırakmıyoruz.

Profesyonel gümrük ve depolama hizmetleri konusunda uluslararası taşımacılığı yapılacak olan ürünlerin ihracat ve gümrük prosedürlerine uygun bir şekilde dolaşımını kolaylaştıran hizmet modellerimiz ile tüm bu zorlu süreçleri birlikte en hızlı şekilde atlatarak, işlerinizin kolay ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşmasını sağlıyoruz.

Depo ve gümrükleme hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurabilirsiniz!