SCSLOG EXPRESS

SCSLOG Lojistik olarak siz değerli müşterilerimize ekspres hizmet modelimizle, kendi araç filomuza dahil olan tenteli ve kapalı kasa minivan araçlarımızla normal yük taşımalarınızın yanı sıra kısa süreli nakliye çözümleri için 24-48-72 saat garantili kapıdan kapıya teslimat hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Butik hizmet anlayışımızın önemli bir parçası olan ekspres taşıma modelimiz; uluslararası taşımacılıkta sizlere önemli avantajlar sağlamaktadır. Özellikle diğer taşıma modelleri ile kıyaslanamayacak bir hızla ulaşım yapan ekspres taşıma modelimiz, müşterileriniz veya iş ortaklarınıza göndereceğiniz ürünler için sizlere büyük bir prestij ve kolaylık sağlamaktadır.

Bazen bir toplantıya yetişecek önemli bir proje maketi bazen de büyük bir fabrikanın üretiminin devam etmesini sağlayacak bir makine parçası gibi büyük önem taşıyan ve hızla yerine ulaşması gereken tüm gönderileriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Ekspres nakliye ihtiyacınıza bize iletmenizin ardından yükünüz için uygun olan aracımız ile bir nakliye planlaması yaparak adresinize bir araç gönderiyoruz. Ürünlerin araca yüklenmesi ve belge, fatura işlemlerinin çözülmesinden sonra aracımız yola çıkar ve kontrol için genel merkezimize gelir. Belgelerin kontrolü sonrasında gerekli gümrük işlemlerini tamamladığımız yükleriniz, gideceği adrese ulaştırılmak üzere yola çıkar. Ekspres taşıma modelimizde yükleriniz çift şoförlü araçlarımız ile sorunsuz şekilde size verilen sürede ulaşacağı adrese teslim edilir. SCSLOG Ekspres taşıma modelimizde bekleme süresi neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu nedenle ürünleriniz mümkün olan en kısa sürede gideceği noktaya ulaştırılır.

Ekspres taşımacılıkta en küçük kilogramdan 1 ila 1.5 ton ağırlığa sahip ürünleriniz için tercih edebileceğiniz bu hizmet modelimiz; hava kargoya göre daha avantajlı ve güvenilirdir. Bu avantajların en önemlisi ise zamanla yarışırken onlarca evrak işlemleri ile daha az uğraşmanızdır.

SCSLOG Ekspres bünyesindeki geniş araç portföyümüz sayesinde Avrupa’nın hemen her noktasına servis imkânı sağlandığımız destinasyonlarımız konusunda herhangi bir engel ile karşılaşmayız. Nakliye sürecinin hızlı olması, taşıma ücretlerinin daha avantajlı olması ekspres taşımacılık konusunda bizi çözüm ortağı olduğumuz şirketler için tercih nedeni yapan önemli konuların başında geliyor.

Bu taşıma modelimizde araçlarımızın herhangi bir sorunla karşılaşmaması için her türlü önlemi önceden alarak, size verdiğimiz garanti sürelerini doğru bir planlama ile gerçekleştiriyoruz. Hem şoförlerimizin güvenliği hem de ürünlerinizin sağlam şekilde gideceği adrese ulaşabilmesi için düzenli aralıklarla kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz.

Siz de ekspres taşımacılık konusunda bugüne kadar binlerce taşıma yapmış şirketimiz ile iletişime geçerek işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

SCSLOG Ekspres hizmetimiz hakkında bilgi almak için formu doldurabilirsiniz!