Sektörde alışılmışın dışında yönetim süreçlerinde fark yaratacak bir ayrıntı olan, tamamen şirketimize ait olan tır filomuz ve ekspres araçlarımız sayesinde her taşıma ihtiyacınıza hızlı ve düşük maliyetli çözümler üretebiliyoruz. Bu da bizi sizler için önemli bir çözüm ortağı haline getiriyor.

İşimize olan inancımız ve daima ileriye gitme kararlılığımızla bu uzun süreli yolculukta hedefimiz, sizler için: En Hızlı, En Avantajlı, Güvenilir ve Sürdürülebilir Çözümler üretmeye devam etmek… Sizin için, en iyisine!

Türkiye’den Avrupa’ya ve Oradan Tüm Dünya’ya
Uzanan bir ‘’Uzun Yol Hikayesi’’

25 yılı aşkın taşımacılık sektörü deneyimimiz ile iş ortaklarımızla oluşturduğumuz güven bağını kalıcı bir şekilde sürdürebilmek ve kendi yolumuzda ilerleyebilmek adına 2017 yılında SCSLOG Lojistik’i kurduk… Çünkü biliyoruz ki, hedeflerimizin doğrultusunda belirdiğimiz rotalara ancak kendi yolumuza çıkmaya cesaret ettiğimizde varabiliriz.

Bu inanç ve kararlılıkla başladığımız yolculuğumuz bugün, sizler için başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesine ulaşmamızı sağladı.

Uluslararası lojistik sektöründe, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışma prensibimizle; başta İtalya olmak üzere Türkiye / Avrupa hattında komple, parsiyel ve gabari dışı taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

C2, TİO ve Tehlikeli Madde faaliyet belgeli şirketimiz, Türkiye ve Avrupa’daki yaygın acente ağı ve uzman kadrosuyla uluslararası taşımacılığın yanı sıra depolama, gümrükleme ve iç nakliye hizmetleri de sağlamaktadır.

Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, müşterilerimize; kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmayı ilk hedefimiz yapıyoruz. Filomuzda yer alan mega tırların yanı sıra ADR ekipmanlı, rulo taşıyıcı (coil) dorseler, salkasa ve minivan araçlarla, küçük büyük tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebiliyoruz.

MİSYONUMUZ

SCSLOG Lojistik olarak misyonumuz; çevreye duyarlı, kalıcı bir büyüme sürdürülebilirliği olan çözüm odaklı taşıma modellerimizle dinamik, hızlı ve butik lojistik hizmetlerimizi, operasyonel mükemmeliyetçilik ile birleştirerek ulusal ve global pazarlarda müşterilerimizin güvenilir çözüm ortağı olmak.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarına değer veren, çevreye saygılı ve geleceği gözeten, çeyrek asrı geçen tecrübemizin yanına, her gün yeni bilgiler ekleyerek taşımacılık sektörünün geleceğine yön veren, en çok tercih edilen lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, yolumuza daima daha iyisi için devam etmek.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyetini zirveye TAŞIMAK: Servis kalitemiz ve modern araç filomuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve doğru çözümlerle karşılık vermek.

Çalışan memnuniyetini zirveye TAŞIMAK: Çalışanlarımızı ailemizin birer parçası gibi görür, onların da bizi aynı şekilde görmesi için çalışırız. İşimizde kalifiye insan kaynağının en önemli unsurlardan biri olduğunu bilerek, tüm ekibimizin sürekli gelişmelerine öncülük eder, bu sayede geleceğe daha motive şekilde bakmalarını sağlarız.

Ekolojiyi dengeye TAŞIMAK: Çevreye duyarlı sistemimizle, ekolojik dengelerin sürdürülebilirliğini sağlayan EURO 6 araçlarımızla doğaya saygılı lojistik hizmetleri üretiyoruz.

Paydaşlar arası güven TAŞIMAK: Tüm paydaşlarımızla oluşturduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkilerimizle daha ilerileri hedefleyerek sağlam temellerle ilerliyoruz.

Hız, Dikkat ve güven TAŞIMAK: Şeffaflık, dürüstlük ve mükemmeliyetçiliği ilke edinerek, sorumluluklarını bilen yapımızla, yaptığımız her işe aynı samimiyetle yaklaşıyor, tüm çözüm ortaklarımız için öncelikle güven taşıyoruz.

Teklif Alın!